Onze gegevens

Jartazi Sports and promowear

Jartazi Sportswear

Headoffice The Netherlands:

Zwartbroekstraat 2
6041 JM Roermond
The Netherlands
NL858306244B01
KVK 70396515
Phone: +31 (0) 6 150 200 32
E-mail: info@jartazi.com

Sales office Belgium:

Atomveldstraat 2 bus 3
9450 Denderhoutem
Belgium


BTW BE 0687.568.563
Phone: +32 (0) 54 310 510
E-mail: info@jartazi.com

 

Contact personen

Oost- & West-Vlaanderen
Kristof Vermeir

+32 (0) 471 77 61 68
kristof.vermeir@jartazi.com

Vlaams-Brabant
Kurt Van Berlamont

+32 (0) 483 22 86 59
kurt.vanberlamont@jartazi.com

Liège
Stéphane Toussaint

+32 (0) 498 32 77 42
stephane.toussaint@jartazi.com

Wallonië, Luxemburg & Noord Frankrijk
Gunter Magits

+32 (0) 495 21 46 38
gunter.magits@jartazi.com

NL Limburg, Brabant & Gelderland
Geert Braem

+31 (0) 6 51 63 76 62

geert.braem@jartazi.com

Regio Den Haag, Dordrecht
Rotterdam & Utrecht
Matthew Rijkhoek

+31 (0) 6 310 77 303
matthew.rijkhoek@jartazi.com

Resellers Benelux
Rudy Michiels

+32 (0) 487 27 99 07
rudy.michiels@jartazi.com

B2B
Philip Vermeir

+32 (0) 475 37 41 42
philip.vermeir@jartazi.com

Neem contact met ons op

Jouw naam*:
Bedrijf:
Telefoon:
E-mailadres*:
Jouw vraag*:
Type de code over*: